KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16123092
nr 1612 3092
Färgetsningar
2 st, Ferdinand Springer (1907-1998). Signerad, numrerad 50-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 66x50 & 50x66 cm
Utrop:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:30:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor